Použití

Profesionální čistící prostředky pro široké spektrum použití

icon

Koupelny a WC

Vlhkost, vysoká okolní teplota, nedostatečná ventilace, organický odpad…toto vše dělá z koupelny místnost, kde se mikroby snadno množí. Je to případ plísní, které se objevují jako černé stopy kolem vodovodního kohoutku, ve spárách a na sprchových závěsech. Ale to nejsou jediná místa, kde dochází k množení mikrobů! Stejně tak se mikroby a bakterie množí v oblasti WC. Zároveň větrejte tak, aby se v místnosti nehromadila vlhkost, která je živnou půdou pro plísně a mikroby.

Povrchy a plochy

Mr. Serpen na koupelny a WC

icon
icon

Kuchyně

Kuchyně je nejrušnější místností a mohou se zde také nacházet nebezpečné mikroby, jako jsou Listerie nebo Salmonella, které mohou způsobit otravu jídlem.

Základním pravidlem, jak se před tímto nebezpečím uchránit, je samozřejmě mytí rukou a dezinfekce přípravkem Mr. Serpen na ruce a pokožku. Je samozřejmě nezbytné dezinfikovat a čistit ty oblasti, které poskytují příznivé prostředí pro množení mikrobů.

Povrchy a plochy
Nádobí a příbory

Mr. Serpen na kuchyně

icon
icon

Interiéry

S přípravky Mr. Serpen vyčistíte pohovku, křeslo i postel.

Obývací pokoj a ložnice jsou velmi frekventované oblasti v našem domě a musíme proto zaručit důkladnou dezinfekci, abychom se doma cítili pohodlně a bezpečně.

Povrchy a plochy
Nábytek a zařízení

Mr. Serpen univerzal

icon
icon

Nemocnice

V nemocničním prostředí jsou prostředky Mr. Serpen vhodné k dezinfekci všech omyvatelných ploch, povrchů a podlah.

Povrchy a plochy
Nábytek a zařízení

Mr. Serpen do nemocnic

icon
icon

Exteriéry

Viry a bakterie najdeme všude, nejen uvnitř, ale i venku. Pravidelně bychom měli dezinfikovat venkovní prostory, abychom zabili viry a bakterie a zabránili možným infekcím.

Povrchy a plochy
Stany a hřiště
Auta, MHD, sanitky

Mr. Serpen univerzal

icon
icon

Kanceláře a provozy

Mobilní telefon, klíče, televizní ovladače … jsou neustále v kontaktu s našima rukama. Na těchto předmětech můžeme najít velké množství virů a bakterií a je velmi důležité udržovat je dezinfikované.

Mr. Serpen můžete v pracovním prostředí použít také k dezinfekci PC a příslušenství, klimatizací či strojů a jejich součástí

Povrchy a plochy
Nábytek a zařízení
Počítače a stroje
Klimatizace

Mr. Serpen na kanceláře

icon

Další použití

  • Dezinfekce rukou a pokožky – Mr. Serpen Na ruce a pokožku
  • Dezinfekce prostředí, ploch, podlah, nástrojů, přístrojů, pomůcek, oblečení
  • Dezinfekce v automobilovém průmyslu
  • Dezinfekce komplexu čistíren a prádelen …apod.
  • Dezinfekce lůžkových prostor včetně ložního prádla, hygienických pomůcek, pomocných a sanitárních prostorů, návštěvních místností
  • Dezinfekce stravovacích prostor, kuchyní, skladů, jídelen a výdejen stravy, kotlů, hrnců, kuchyňského nádobí, příborů, skla a porcelánu

Novinky a blog