Spolehlivá ochrana před virovými onemocněními

Mr. Serpen likviduje tento koronavir na všech površích, na rukách a pokožce. Stejně tak přípravek Mr. Serpen likviduje všechny ostatní viry a bakterie. Dokonce v nemocničním prostředí lze přípravek použít opakovaně bez obavy, že viry a bakterie se stanou po nějaké době proti dezinfekčním účinkům Mr. Serpen imunní.

Mr. Serpen účinkuje na tyto mikroby

Bakterie

Bakterie jsou živé mikroorganismy, které jsou schopné se množit pouze buněčným dělením. Všechny nejsou nebezpečné.

Viry

Bakterie jsou živé mikroorganismy, které jsou schopné se množit pouze buněčným dělením. Všechny nejsou nebezpečné.

Plísně

Bakterie jsou živé mikroorganismy, které jsou schopné se množit pouze buněčným dělením. Všechny nejsou nebezpečné.

Doporučené produkty

Jak se účinně vyhnout chřipkovému viru?

Je mnoho věcí, co můžete udělat pro to, abyste se nenakazili virem chřipky. První se nabízí nechat se očkovat. Ačkoli někteří lidé mohou i po očkování stále onemocnět, průběh bývá mírnější. Očkování proti chřipce každoročně chrání miliony lidí. Neměli bychom se však spoléhat pouze na očkování. Existuje několik dalších věcí, které můžete udělat, abyste si zajistili nejlepší možnou ochranu.

icon

Čisté ruce

Udržujte své ruce čisté – pravidelně si je myjte, zvláště pokud jste byli na veřejném místě, kde je mnoho choroboplodných zárodků.
icon

Čistý domov

Pravidelně dezinfikujte svůj domov čištěním a otíráním povrchů vhodným dezinfekčním prostředkem. To je obzvláště důležité, pokud jste ve svém domě měli hosty, kteří do vašeho domu mohli nechtěně zavést nové, nežádoucí nájemce – choroboplodné zárodky.
icon

Bezpečná vzdálenost

Vyvarujte se těsného kontaktu s lidmi, kteří kašlou nebo kýchají. Viry se šíří nejen dotykem předmětů a povrchů. Mohou také vstoupit do vašeho těla vzduchem, který dýcháte. Vždy se snažte zůstat alespoň 1,5 metru od každého, kdo kašle nebo kýchá.
icon

Spánek

Dobře spěte. Udržování silného imunitního systému je stejně důležité jako udržování domácnosti v čistotě a pravidelná dezinfekce. Dostatek spánku každou noc je zde klíčovým faktorem.
icon

Vitamíny

Jezte hodně ovoce a zeleniny – Je velmi důležité, aby váš imunitní systém fungoval správně, zejména v období chřipky. Budete-li jíst hodně zeleniny a ovoce, které jsou bohaté na vitamíny a minerály, posilujete tělo a tím i imunitní systém.
icon

Dezinfekce

Dezinfikujte společné prostory. Pravidelná dezinfekce nejen rukou a pokožky, ale i povrchů a ploch na vašem pracovišti mimo domov. Ať už jste manažer, učitel, pracujete v kanceláři či v obchodě, nebo pracujete v provozech.

Naše přípravky používají nemocnice a doporučují lékaři

Na vyžádání vám rádi poskytneme konkrétnější informace o tom, které organizace používají naše prostředky