Spolehlivá ochrana před virovými onemocněními

Mr. Serpen likviduje tento koronavir na všech površích, na rukách a pokožce. Stejně tak přípravek Mr. Serpen likviduje všechny ostatní viry a bakterie. Dokonce v nemocničním prostředí lze přípravek použít opakovaně bez obavy, že viry a bakterie se stanou po nějaké době proti dezinfekčním účinkům Mr. Serpen imunní.

Mr. Serpen účinkuje na tyto mikroby

Bakterie

Bakterie jsou jednobuněčné mikroorganismy, které se vyskytují téměř všude na Zemi. Některé bakterie jsou pro člověka prospěšné, například ty, které podporují trávení v lidském střevě, zatímco jiné mohou způsobovat vážné infekční nemoci, jako je zápal plic, streptokoková angína nebo salmonelóza. 

Viry

Viry jsou mikroskopické patogeny, které se reprodukují pouze uvnitř živých buněk hostitelských organismů. Mohou napadat různé formy života, od rostlin a zvířat až po lidi. Viry způsobují řadu onemocnění, včetně běžného nachlazení, chřipky a COVID-19. 

Plísně

Plísně jsou typy hub, které se šíří prostřednictvím vzdušných spor. Vyskytují běžně v přírodě i v domácnostech, zejména na vlhkých místech. Některé plísně mohou způsobovat alergické reakce, respirační problémy nebo dokonce produkují toxiny, které mohou být škodlivé jak pro lidi, tak i zvířata. 

Doporučené produkty

Jak se účinně vyhnout chřipkovému viru?

Je mnoho věcí, co můžete udělat pro to, abyste se nenakazili virem chřipky. První se nabízí nechat se očkovat. Ačkoli někteří lidé mohou i po očkování stále onemocnět, průběh bývá mírnější. Očkování proti chřipce každoročně chrání miliony lidí. Neměli bychom se však spoléhat pouze na očkování. Existuje několik dalších věcí, které můžete udělat, abyste si zajistili nejlepší možnou ochranu.

icon

Certifikace a osvědčení

Mr. Serpen splňuje veškerou požadovanou českou i evropskou legislativu. Vyrábíme ho podle nejpřísnějších mezinárodních standardů, což potvrzuje jeho výjimečnou účinnost a bezpečnost. Splnění tříd PT1-PT5 dle agentury ECHA zajišťuje, že náš produkt je vhodný pro široké spektrum aplikací - od použití v domácnostech po dezinfekci veřejných prostor.
icon

Profesionální využití

Přípravek je navržen tak, aby vyhovoval i těm nejnáročnějším profesionálním standardům. Jeho vysoká účinnost a zároveň bezpečnost jej činí ideální volbou pro široké spektrum profesionálních prostředí, včetně zdravotnictví, školek a škol, beauty a wellness služeb, a veterinární péče. Toto řešení zajišťuje nejvyšší úroveň hygieny a zároveň nenáročné použití.
icon

Non-toxic domácnost

Unikátní složení s neutrálním pH nedráždí pokožku ani sliznice, takže je naprosto bezpečný pro atopiky, osoby s citlivou kůží, děti, zvířata a pro každého, kdo hledá zdravější a bezpečnější prostředí.

Naše přípravky používají nemocnice a doporučují lékaři

Šetrné, a přesto maximálně účinné složení. Bez alkoholu, chlóru a dalších chemický látek.